$

Business

Služby

BatteryUpgrade.sk znamená:

  • batérie vhodné pre viac ako 200.000 zariadení
  • nízke ceny
  • vysoko kvalitné batérie
  • nadmerný osobný prístup
  • skvelá záruka
  • minimálna cena objednávky iba € 350,-
  • špeciálne ceny a atraktívne zľavy

Záruka

Všetky naše výrobky majú 12 mesačnú záruku. Záruka je platná v prípade, že kupujúci má nainštalovaný akumulátor správne v prístroji a zaobchádza s batériou správne. Viac informácií o presnom používaní vášej batérie možno nájsť na adrese oddiel kvality Pre všetky nákupné informácie si prosím prečítajte zmluvné podmienky

Doprava

Pre firemné objednávky dovážame naše produkty prostredníctvom spoľahlivých a rýchlych dopravcov, ako sú UPS, TNT a FedEx. Cena dopravy závisí na množstve a váhe celkovej objednávky. Prosím, neváhajte nás kontaktovať ak máte otázky týkajúce sa dopravy.


Platba

BatteryUpgrade.sk Ponúka niekoľko spôsobov platby. Môžete platiť klasickým bankovým prevodom alebo prostredníctvom vašej Mastercard alebo Visa karty. Okrem toho ponúkame aj platby cez PayPal. Ak máte u nás obchodný účet, môžete jednoducho pridať peniaze na svoj účet. Podané objednávky budú automaticky odpočítané z vášho účtu.

BatteryUpgrade má tisíce zákazníkov po celom svete.
Výber niektorých našich firemných zákazníkov:


Cookies používame na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu našej návštevnosti. Taktiež zdieľame informácie o vašom používaní našich stránok, s našimi sociálnymi sieťami, reklamnými a analytickými partnermi, ktorí ich môžu kombinovať s inými informáciami, ktoré ste im poskytli, alebo ktoré zozbierali z vášho využívanie ich služieb. Ak budete naďalej používať naše webové stránky, súhlasíte s našimi súbormi cookie. Čítajte viac.

Súhlasím
X