$

Business

Technológia

Kvalita

Batérie dodávané BatteryUpgrade.sk sú skvelej kvality. Vďaka nášmu skvelému výrobnému procesu sme schopní vám dodať batérie väčšej kapacity a kvality ako originálne batérie všetkých zariadení. Naše batérie sú vyrobené z prvotriednych materiálov a sú elektronicky chránené proti prebíjaniu. Viac informácií o presnom používaní vášej batérie možno nájsť na adrese oddiel kvalityVývoj zariadení

Nemôžete nájsť batériu, ktorú hľadáte?
Nedodávame len naše skladové batérie, môžeme tiež dodať batérie na zákazku. Tieto na mieru šité batérie môžu byť dodané za prekvapivo nízke objednávacie množstvo. Prosím kontaktujte nás pre osobné zákazky.

výroba

Naše výrobky sú vyrábané podľa najvyšších štandardov. Všetky výrobky spĺňajú prísne ISO9001, UL a CE požiadavky. Okrem toho, spĺňajú RoHS ekologické normy, ktoré sú uplatniteľné od júla 2006.

Pre rady a tipy na používanie a prevádzku našich batérií, kontaktuje prosím naše obchodného manažéra, ktorý vám pomôže s vašou konkrétnou situáciou.

Mnoho ďalších informácií možno nájsť na BatteryUniversity. The BatteryUniversity tipy pre nabíjanie vám pomôžu vyťažiť čo najviac z batérie!


ISO 9001 UL
CE RoHS


 

Cookies používame na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu našej návštevnosti. Taktiež zdieľame informácie o vašom používaní našich stránok, s našimi sociálnymi sieťami, reklamnými a analytickými partnermi, ktorí ich môžu kombinovať s inými informáciami, ktoré ste im poskytli, alebo ktoré zozbierali z vášho využívanie ich služieb. Ak budete naďalej používať naše webové stránky, súhlasíte s našimi súbormi cookie. Čítajte viac.

Súhlasím
X