Batérie a doplnky pre viac ako 200.000 rôznych zariadení!

  • Doručenie zdarma pri objednávke nad € 100,00
  • 18 rokov číslo 1 v batériách a adaptéroch
  • Cez 1.000.000 zákazníkov

Otázky? Pošlite e-mail na adresu: info@BatteryUpgrade.sk

BTC-AC1710HB batéria (6600 mAh 14.4 V)

Nedostupné


Bohužiaľ, tento produkt je momentálne nedostupný Avšak, máme iné kompatibilné produkty pre nasledujúce zariadenia:

Acer Aspire 1700
Acer TravelMate 720TX
Acer TravelMate 723TXVi
Acer TravelMate 723TXV
Acer TravelMate 723TX
Acer TravelMate 723
Acer TravelMate 722iTXV
Acer TravelMate 722iTX
Acer TravelMate 722TX-NT
Acer TravelMate 722TX

Vaše zariadenie nie je uvedené? Posuňte sa dolu pre viac kompatibilných zariadení.
Tibor Kanicka
nás ohodnotili:
(5/5)
Všeobecne:
pracujete na vysokej profesionálnej úrovni s termínom dodávky tovaru som bol spokojný
O produkte:
bateria je dobrá ,okrem vašho obchodu nikde inde nie je možné kúpiť,preto aj v budúcnosti sa obrátim len na Vás.Ďakujem Vám.
Istota a záruka
BTC-AC1710HB batéria (6600 mAh 14.4 V) je so 12 mesačnou zárukou. Okrem toho ponúkame jedinečnú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí: v prípade, že nie ste s výrobkom spokojný, na dôvode nezáleží, môžete produkt vždy vrátiť a dostať späť vaše peniaze.
Kvalita a bezpečnosť
Táto BTC-AC1710HB batéria (6600 mAh 14.4 V) obsahuje pokročilé vedecké komponenty a bol testovaný v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami CE. BTC-AC1710HB batéria obsahuje čip, ktorý zabraňuje prebíjaniu a skratom. Okrem toho BTC-AC1710HB batéria je vyrobená z vysoko kvalitných článkov, ktoré netrpia takzvaným 'pamäťovým efektom'.
Tip!
Chcete používať váš Notebook extenzívne? Kúpte si druhú batériu pre vaše notebook. Týmto spôsobom budete mať vždy extra kapacitu s vami, ktorá zabráni vybitiu, keď ste na cestách.
Mobilná energia
Často narýchlo hľadáte elektrické zásuvky? Bez ohľadu na to kde ste BTC-AC1710HB batéria od BatteryUpgrade.sk, vám zaručí, že môžete použiť váš notebook tak dlho, ako je možné. Naše batérie majú vysokú kvalitu a vysokú kapacitu, takže váš notebook sa nevybije v polovici vášho dňa.
Továrensky rýchle
BTC-AC1710HB batéria je továrensky rýchly. Batérie počas ich života strácajú výkon, dokonca aj keď nie sú využívané. Mnoho dodávateľov a predajcov dlhú dobu ukladá ich batérie v skladoch predtým než sa predajú. BatteryUpgrade.sk dbá na to, že objednaná batéria môže byť dodaná priamo po jej výrobe spoluprácou s výrobcami. Takže si môžete byť istý, že dostanete čisto novú, vysoko kvalitnú batériu!

Nakupujete pre firmu?

Objavte naše firemné zľavy a možnosti!

  • Doručenie zdarma pri objednávke nad € 100,00
  • 18 rokov číslo 1 v batériách a adaptéroch
  • Cez 1.000.000 zákazníkov

Otázky? Pošlite e-mail na adresu: info@BatteryUpgrade.sk

Cookies používame na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu našej návštevnosti. Taktiež zdieľame informácie o vašom používaní našich stránok, s našimi sociálnymi sieťami, reklamnými a analytickými partnermi, ktorí ich môžu kombinovať s inými informáciami, ktoré ste im poskytli, alebo ktoré zozbierali z vášho využívanie ich služieb. Ak budete naďalej používať naše webové stránky, súhlasíte s našimi súbormi cookie. Čítajte viac.