Batérie a doplnky pre viac ako 200.000 rôznych zariadení!

  • Doprava zdarma tento týždeň!
  • 15 rokov číslo 1 v batériách a adaptéroch
  • Cez 1.000.000 zákazníkov

Otázky? Pošlite e-mail na adresu: info@BatteryUpgrade.sk

BTH-A32-F5 batéria (4400 mAh, Čierna)

Nedostupné


Bohužiaľ, tento produkt je momentálne nedostupný Avšak, máme iné kompatibilné produkty pre nasledujúce zariadenia:

Asus F5
Asus Pro50SL
Asus Pro55GL-AP368l
Asus Pro55GL-AP235E
Asus Pro55GL
Asus Pro50Z
Asus Pro50VL
Asus Pro50V-AP080C
Asus Pro50V
Asus Pro50SR

Vaše zariadenie nie je uvedené? Posuňte sa dolu pre viac kompatibilných zariadení.
Tibor Pisarčík
nás ohodnotili:
(5/5)
Všeobecne:
Som spokojný s Vašim internetovým obchodom.
O produkte:
Pracuje správne podľa daných parametrov.
Peter TAKAC
nás ohodnotili:
(5/5)
Všeobecne:
Troska pre mna neprehladna stranka ale inak som velice spokojny so sluzbami posktytovanymi na BatteryUpgrade.Com. Troska ma sklamalo ze nemohol som zaplatit cez Paypal, ale to je mozno aj niekde inde problem. A little bit strange the navigation on the site but very satisfied with servicies provided by BatteryUpgrade.Com. A
O produkte:
Velmi spokojny s kupenym tovarom a dodanie bolo velmi rychle. Za tyzden a pol bol balik z Honkongu na Slovensku uz v mojich rukach. Very satisfied with ordered item. Fast delivering. The item was delivered in 1 and half week from Honkong to Slovakia into my hands
Istota a záruka
BTH-A32-F5 batéria (4400 mAh, Čierna) je so 12 mesačnou zárukou. Okrem toho ponúkame jedinečnú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí: v prípade, že nie ste s výrobkom spokojný, na dôvode nezáleží, môžete produkt vždy vrátiť a dostať späť vaše peniaze.
Kvalita a bezpečnosť
Táto BTH-A32-F5 batéria (4400 mAh, Čierna) obsahuje pokročilé vedecké komponenty a bol testovaný v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami CE. BTH-A32-F5 batéria obsahuje čip, ktorý zabraňuje prebíjaniu a skratom. Okrem toho BTH-A32-F5 batéria je vyrobená z vysoko kvalitných článkov, ktoré netrpia takzvaným 'pamäťovým efektom'.
Tip!
Chcete používať váš Notebook extenzívne? Kúpte si druhú batériu pre vaše notebook. Týmto spôsobom budete mať vždy extra kapacitu s vami, ktorá zabráni vybitiu, keď ste na cestách.
Mobilná energia
Často narýchlo hľadáte elektrické zásuvky? Bez ohľadu na to kde ste BTH-A32-F5 batéria od BatteryUpgrade.sk, vám zaručí, že môžete použiť váš notebook tak dlho, ako je možné. Naše batérie majú vysokú kvalitu a vysokú kapacitu, takže váš notebook sa nevybije v polovici vášho dňa.
Továrensky rýchle
BTH-A32-F5 batéria je továrensky rýchly. Batérie počas ich života strácajú výkon, dokonca aj keď nie sú využívané. Mnoho dodávateľov a predajcov dlhú dobu ukladá ich batérie v skladoch predtým než sa predajú. BatteryUpgrade.sk dbá na to, že objednaná batéria môže byť dodaná priamo po jej výrobe spoluprácou s výrobcami. Takže si môžete byť istý, že dostanete čisto novú, vysoko kvalitnú batériu!

Nakupujete pre firmu?

Objavte naše firemné zľavy a možnosti!

  • Doprava zdarma tento týždeň!
  • 15 rokov číslo 1 v batériách a adaptéroch
  • Cez 1.000.000 zákazníkov

Otázky? Pošlite e-mail na adresu: info@BatteryUpgrade.sk

Cookies používame na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu našej návštevnosti. Taktiež zdieľame informácie o vašom používaní našich stránok, s našimi sociálnymi sieťami, reklamnými a analytickými partnermi, ktorí ich môžu kombinovať s inými informáciami, ktoré ste im poskytli, alebo ktoré zozbierali z vášho využívanie ich služieb. Ak budete naďalej používať naše webové stránky, súhlasíte s našimi súbormi cookie. Čítajte viac.