Batérie a doplnky pre viac ako 200.000 rôznych zariadení!

  • Bezpečne, jednoducho, rýchlo
  • 18 rokov číslo 1 v batériách a adaptéroch
  • Cez 1.000.000 zákazníkov

Otázky? Pošlite e-mail na adresu: info@BatteryUpgrade.sk

8000 Powerbanka s bezdrôtovou nabíjačkou

Toto je originál batéria výrobcu

Nedostupné


Bohužiaľ, tento produkt je momentálne nedostupný Avšak, máme iné kompatibilné produkty pre nasledujúce zariadenia:

Apple iPhone Xs Max
Apple iPhone 12 Pro
Apple iPhone 11 Pro
Apple iPhone 11 Pro Max
Apple iPhone 12
Apple iPhone 12 Mini
Apple iPhone 11
Apple iPhone 12 Pro Max
Apple iPhone 8
Apple iPhone 8 Plus

Vaše zariadenie nie je uvedené? Posuňte sa dolu pre viac kompatibilných zariadení.

S touto powerbankou môžete nabíjať svoj smartphone kdekoľvek. Powerbanka má displej, na ktorom môžete vidieť koľko kapacity powerbanke zostáva. Powerbanka má dva USB porty: micro USB port a iPX port (pre Apple) a taktiež podporuje bezdrôtové nabíjanie. Stačí len položiť váš telefón na ložnú plochu. To vám umožní nabíjať viac zariadení súčasne.

Peter Veselovsky
nás ohodnotili:
(5/5)
Všeobecne:
Úplná spokojnosť s dodaním batérií
O produkte:
Úplne splnili požiadavky ktoré som očakával

Všetky zariadenia

Istota a záruka
8000 Powerbanka s bezdrôtovou nabíjačkou je so 12 mesačnou zárukou. Okrem toho ponúkame jedinečnú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí: v prípade, že nie ste s výrobkom spokojný, na dôvode nezáleží, môžete produkt vždy vrátiť a dostať späť vaše peniaze.
Kvalita a bezpečnosť
Táto 8000 Powerbanka s bezdrôtovou nabíjačkou obsahuje pokročilé vedecké komponenty a bol testovaný v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami CE. 8000 Powerbanka s bezdrôtovou nabíjačkou obsahuje čip, ktorý zabraňuje prebíjaniu a skratom. Okrem toho 8000 Powerbanka s bezdrôtovou nabíjačkou je vyrobená z vysoko kvalitných článkov, ktoré netrpia takzvaným 'pamäťovým efektom'.
Továrensky rýchle
8000 Powerbanka s bezdrôtovou nabíjačkou je továrensky rýchly. Batérie počas ich života strácajú výkon, dokonca aj keď nie sú využívané. Mnoho dodávateľov a predajcov dlhú dobu ukladá ich batérie v skladoch predtým než sa predajú. BatteryUpgrade.sk dbá na to, že objednaná batéria môže byť dodaná priamo po jej výrobe spoluprácou s výrobcami. Takže si môžete byť istý, že dostanete čisto novú, vysoko kvalitnú batériu!

Nakupujete pre firmu?

Objavte naše firemné zľavy a možnosti!

  • Bezpečne, jednoducho, rýchlo
  • 18 rokov číslo 1 v batériách a adaptéroch
  • Cez 1.000.000 zákazníkov

Otázky? Pošlite e-mail na adresu: info@BatteryUpgrade.sk

Cookies používame na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu našej návštevnosti. Taktiež zdieľame informácie o vašom používaní našich stránok, s našimi sociálnymi sieťami, reklamnými a analytickými partnermi, ktorí ich môžu kombinovať s inými informáciami, ktoré ste im poskytli, alebo ktoré zozbierali z vášho využívanie ich služieb. Ak budete naďalej používať naše webové stránky, súhlasíte s našimi súbormi cookie. Čítajte viac.