Batérie a doplnky pre viac ako 200.000 rôznych zariadení!

  • Bezpečne, jednoducho, rýchlo
  • 18 rokov číslo 1 v batériách a adaptéroch
  • Cez 1.000.000 zákazníkov

Otázky? Pošlite e-mail na adresu: info@BatteryUpgrade.sk

Scanner čiarovych kódov batérie & AC adaptéry / nabíjačky

Batérie v skeneroch čiarových kódov sa po čase opotrebujú a musí byť vymenené. Dolu nájdete kompletný zoznam značiek skenerov čiarových kódov, ktoré ponúkame. Vhodné pre značky ako Bluebird, Cino, Honeywell a Motorola. Nemôžete nájsť v našom zozname batériu alebo adaptér, ktorý hľadáte? Neustále pracujeme na rozširovaní našej ponuky. Kontaktujte prosím náš help desk pre viac informácií.

Dolu nájdete kompletný zoznam značiek skenerov čiarových kódov, ktoré ponúkame. Vhodné pre značky ako Bluebird, Cino, Honeywell a Motorola. Nemôžete nájsť v našom zozname batériu alebo adaptér, ktorý hľadáte? Neustále pracujeme na rozširovaní našej ponuky. Kontaktujte prosím náš help desk pre viac informácií.

Prehľadávať všetky značky nižšie

Nemožno nájsť, čo hľadáte? Skúste použiť hľadať

Jednoducho označte zariadenie alebo kategóriu

Recenzie

Peter Benčík nás ohodnotili:
(4/5)
Produkt:
HP Photosmart R507 batéria (1200 mAh 3.7 V)
Prečítajte si recenzie od iných zákazníkov
  • Bezpečne, jednoducho, rýchlo
  • 18 rokov číslo 1 v batériách a adaptéroch
  • Cez 1.000.000 zákazníkov

Otázky? Pošlite e-mail na adresu: info@BatteryUpgrade.sk

Cookies používame na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu našej návštevnosti. Taktiež zdieľame informácie o vašom používaní našich stránok, s našimi sociálnymi sieťami, reklamnými a analytickými partnermi, ktorí ich môžu kombinovať s inými informáciami, ktoré ste im poskytli, alebo ktoré zozbierali z vášho využívanie ich služieb. Ak budete naďalej používať naše webové stránky, súhlasíte s našimi súbormi cookie. Čítajte viac.