Batérie a doplnky pre viac ako 200.000 rôznych zariadení!

  • Bezpečne, jednoducho, rýchlo
  • 18 rokov číslo 1 v batériách a adaptéroch
  • Cez 1.000.000 zákazníkov

Otázky? Pošlite e-mail na adresu: info@BatteryUpgrade.sk

Siete batérie & AC adaptéry / nabíjačky

V súčasnosti, si nevieme predstaviť život bez internetu. Nedokážeme naďalej pokračovať bez routeru, modemu alebo mobilného hot spotu. Pre správne fungujúcu a spoľahlivú sieť, dobrá batéria je veľmi dôležitá. Ponúkame veľký výber batérií vhodných pre sieťové zariadenia ako Cisco, Huawei, Mitsubishi a Alcatel. Takto budete mať vždy rýchle a bezpečné internetové pripojenie. Vyberte si značku a typ zariadenia dolu a pozrite sa, ktoré batérie sú vhodné pre vaše sieťové zariadenie.

Nedokážeme naďalej pokračovať bez routeru, modemu alebo mobilného hot spotu. Pre správne fungujúcu a spoľahlivú sieť, dobrá batéria je veľmi dôležitá. Ponúkame veľký výber batérií vhodných pre sieťové zariadenia ako Cisco, Huawei, Mitsubishi a Alcatel. Takto budete mať vždy rýchle a bezpečné internetové pripojenie. Vyberte si značku a typ zariadenia dolu a pozrite sa, ktoré batérie sú vhodné pre vaše sieťové zariadenie.

Prehľadávať všetky značky nižšie

Nemožno nájsť, čo hľadáte? Skúste použiť hľadať

Jednoducho označte zariadenie alebo kategóriu

Recenzie

Stanislav Paiger nás ohodnotili:
(5/5)
Produkt:
Networking batéria (2900 mAh 6 V)
Všeobecné:
Dobrá cena, bez poštovného a balného.
o produkte:
Čo som objednal, to som aj dostal k spokojnosti.
Prečítajte si recenzie od iných zákazníkov
  • Bezpečne, jednoducho, rýchlo
  • 18 rokov číslo 1 v batériách a adaptéroch
  • Cez 1.000.000 zákazníkov

Otázky? Pošlite e-mail na adresu: info@BatteryUpgrade.sk

Cookies používame na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu našej návštevnosti. Taktiež zdieľame informácie o vašom používaní našich stránok, s našimi sociálnymi sieťami, reklamnými a analytickými partnermi, ktorí ich môžu kombinovať s inými informáciami, ktoré ste im poskytli, alebo ktoré zozbierali z vášho využívanie ich služieb. Ak budete naďalej používať naše webové stránky, súhlasíte s našimi súbormi cookie. Čítajte viac.