Batérie a doplnky pre viac ako 200.000 rôznych zariadení!

  • Bezpečne, jednoducho, rýchlo
  • 18 rokov číslo 1 v batériách a adaptéroch
  • Cez 1.000.000 zákazníkov

Otázky? Pošlite e-mail na adresu: info@BatteryUpgrade.sk

Tablet batérie & AC adaptéry / nabíjačky

Tablety sú kompaktné a ľahké, a tým pádom si ich môžete vziať kdekoľvek. To ale znamená, že batéria vášho tabletu by mala vydržať dlho aj počas cestovania. Naše vysoko kapacitné batérie môžu ponúknuť vášmu tabletu extra energiu, keď ste na cestách a zabezpečia, že môžete pracovať, pozerať filmy alebo hrať hry dlhšie. Naše batérie sú vhodné pre tablety značiek ako sú Acer, Amazon, Apple, Samsung a Microsoft.

To ale znamená, že batéria vášho tabletu by mala vydržať dlho aj počas cestovania. Naše vysoko kapacitné batérie môžu ponúknuť vášmu tabletu extra energiu, keď ste na cestách a zabezpečia, že môžete pracovať, pozerať filmy alebo hrať hry dlhšie. Naše batérie sú vhodné pre tablety značiek ako sú Acer, Amazon, Apple, Samsung a Microsoft.

Prehľadávať všetky značky nižšie

Nemožno nájsť, čo hľadáte? Skúste použiť hľadať

Jednoducho označte zariadenie alebo kategóriu

Recenzie

Dušan Rybár nás ohodnotili:
(4/5)
Produkt:
LG Nexus 4 batéria (2300 mAh 3.8 V)
Prečítajte si recenzie od iných zákazníkov
  • Bezpečne, jednoducho, rýchlo
  • 18 rokov číslo 1 v batériách a adaptéroch
  • Cez 1.000.000 zákazníkov

Otázky? Pošlite e-mail na adresu: info@BatteryUpgrade.sk

Cookies používame na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu našej návštevnosti. Taktiež zdieľame informácie o vašom používaní našich stránok, s našimi sociálnymi sieťami, reklamnými a analytickými partnermi, ktorí ich môžu kombinovať s inými informáciami, ktoré ste im poskytli, alebo ktoré zozbierali z vášho využívanie ich služieb. Ak budete naďalej používať naše webové stránky, súhlasíte s našimi súbormi cookie. Čítajte viac.