Batérie a doplnky pre viac ako 200.000 rôznych zariadení!

  • Bezpečne, jednoducho, rýchlo
  • 18 rokov číslo 1 v batériách a adaptéroch
  • Cez 1.000.000 zákazníkov

Otázky? Prosím kontaktuj nás!

Akumulátorové náradie batérie & AC adaptéry / nabíjačky

Hľadáte batériu, adaptér alebo náhradné diely pre vaše náradie? Potom ste prišli na správne miesto. Pozrite si náš široký sortiment batérií a adaptérov vhodných pre značky ako sú Gardena, Makita, Bosch, Robomow a mnoho ďalších. Je škoda kúpiť si nové náradie ak môžete vylepšiť vaše súčasné bez veľkého platenia. Vďaka vysokej kvalite našich batérií, bude vaše elektrické náradie fungovať ako nové s rovnakým výkonom ako predtým.

Pozrite si náš široký sortiment batérií a adaptérov vhodných pre značky ako sú Gardena, Makita, Bosch, Robomow a mnoho ďalších. Je škoda kúpiť si nové náradie ak môžete vylepšiť vaše súčasné bez veľkého platenia. Vďaka vysokej kvalite našich batérií, bude vaše elektrické náradie fungovať ako nové s rovnakým výkonom ako predtým.

Prehľadávať všetky značky nižšie

Nemožno nájsť, čo hľadáte? Skúste použiť hľadať

Recenzie

Jan Nemergut nás ohodnotili:
(5/5)
Produkt:
Power Tools batéria (2000 mAh 12 V)
Všeobecné:
Prva spolupraca.,samozrejme aj spokojnost urcite budeme aj nadalej spolupracovat
o produkte:
Zatial v poriadku....ziadne nedostatky
Prečítajte si recenzie od iných zákazníkov
  • Bezpečne, jednoducho, rýchlo
  • 18 rokov číslo 1 v batériách a adaptéroch
  • Cez 1.000.000 zákazníkov

Otázky? Prosím kontaktuj nás!

Cookies používame na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu našej návštevnosti. Taktiež zdieľame informácie o vašom používaní našich stránok, s našimi sociálnymi sieťami, reklamnými a analytickými partnermi, ktorí ich môžu kombinovať s inými informáciami, ktoré ste im poskytli, alebo ktoré zozbierali z vášho využívanie ich služieb. Ak budete naďalej používať naše webové stránky, súhlasíte s našimi súbormi cookie. Čítajte viac.