Batérie a doplnky pre viac ako 200.000 rôznych zariadení!

  • Bezpečne, jednoducho, rýchlo
  • 18 rokov číslo 1 v batériách a adaptéroch
  • Cez 1.000.000 zákazníkov

Otázky? Pošlite e-mail na adresu: info@BatteryUpgrade.sk

Domáce potreby batérie & AC adaptéry / nabíjačky

Hľadáte novú batériu pre váš domáci spotrebič? Potom ste prišli na správne miesto. Či už je to váš vysávač, termostat alebo alarmový systém, ponúkame široký sortiment batérií a iných dielov pre vaše domáce spotrebiče ako sú robotické kosačky, ovládačky do garáží, počítačové skenery a baterky. Vhodné pre značky ako Bosch, Reflecta, Robomow a Inova. Vyberte si značku a typ batérie a objednajte vhodný produkt pre vaše zariadenie.

Či už je to váš vysávač, termostat alebo alarmový systém, ponúkame široký sortiment batérií a iných dielov pre vaše domáce spotrebiče ako sú robotické kosačky, ovládačky do garáží, počítačové skenery a baterky. Vhodné pre značky ako Bosch, Reflecta, Robomow a Inova. Vyberte si značku a typ batérie a objednajte vhodný produkt pre vaše zariadenie.

Prehľadávať všetky značky nižšie

Nemožno nájsť, čo hľadáte? Skúste použiť hľadať

Jednoducho označte zariadenie alebo kategóriu

Recenzie

Ján Doliňák nás ohodnotili:
(5/5)
Produkt:
Nokia 3100 batéria (1200 mAh 3.7 V)
Prečítajte si recenzie od iných zákazníkov
  • Bezpečne, jednoducho, rýchlo
  • 18 rokov číslo 1 v batériách a adaptéroch
  • Cez 1.000.000 zákazníkov

Otázky? Pošlite e-mail na adresu: info@BatteryUpgrade.sk

Cookies používame na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu našej návštevnosti. Taktiež zdieľame informácie o vašom používaní našich stránok, s našimi sociálnymi sieťami, reklamnými a analytickými partnermi, ktorí ich môžu kombinovať s inými informáciami, ktoré ste im poskytli, alebo ktoré zozbierali z vášho využívanie ich služieb. Ak budete naďalej používať naše webové stránky, súhlasíte s našimi súbormi cookie. Čítajte viac.