Batérie a doplnky pre viac ako 200.000 rôznych zariadení!

  • Doprava zdarma tento týždeň!
  • 15 rokov číslo 1 v batériách a adaptéroch
  • Cez 1.000.000 zákazníkov

Otázky? Pošlite e-mail na adresu: info@BatteryUpgrade.sk

Akumulátorové vŕtačky batérie & AC adaptéry / nabíjačky

S akumulátorovou vŕtačkou zvládnete akékoľvek vŕtanie a skrutkovanie. Akumulátorová vŕtačka používa batériu a je dôležité, že táto batéria je kvalitná ak chcete aby vydržala celý deň. Preto je veľmi dôležité zohľadniť kapacitu batérie. Pozrite sa na náš široký sortiment vysoko kvalitných batérií s veľkou kapacitou, aby ste vašu akumulátorovú vŕtačku mohli dlho používať. Vhodné pre značky ako Bosch, Makita, Hitachi a DeWalt.

Prehľadávať všetky značky nižšie

Nemožno nájsť, čo hľadáte? Skúste použiť hľadať

Jednoducho označte zariadenie alebo kategóriu

Recenzie

Ladislav Pukk nás ohodnotili:
(4/5)
Produkt:
BTC-CPB8013 batéria (300 mAh)
Všeobecné:
Dodávka prebehla trošku dlhšie ako som predpokladal, ale dostal som odpoveď, že ho musia vyexpedovať zo zahraničia. To sa mi rátalo, že som mohol komunikovať s vami slovensky a tak som vedel čo sa deje s tovarom. Prajem vám do ďalšej práce veľa spokojných ľudí s vašimi službami.
o produkte:
S tovarom som spokojný. Funguje na 100%.
Prečítajte si recenzie od iných zákazníkov
  • Doprava zdarma tento týždeň!
  • 15 rokov číslo 1 v batériách a adaptéroch
  • Cez 1.000.000 zákazníkov

Otázky? Pošlite e-mail na adresu: info@BatteryUpgrade.sk

Cookies používame na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu našej návštevnosti. Taktiež zdieľame informácie o vašom používaní našich stránok, s našimi sociálnymi sieťami, reklamnými a analytickými partnermi, ktorí ich môžu kombinovať s inými informáciami, ktoré ste im poskytli, alebo ktoré zozbierali z vášho využívanie ich služieb. Ak budete naďalej používať naše webové stránky, súhlasíte s našimi súbormi cookie. Čítajte viac.