Batérie a doplnky pre viac ako 200.000 rôznych zariadení!

  • Bezpečne, jednoducho, rýchlo
  • 18 rokov číslo 1 v batériách a adaptéroch
  • Cez 1.000.000 zákazníkov

Otázky? Pošlite e-mail na adresu: info@BatteryUpgrade.sk

Panasonic

Batéria videokamery Panasonic

Keď používate kameru Panasonic, kvalitná batéria je kľúčová, aby ste mohli natáčať čo najdlhšie. Bohužiaľ životnosť batérie digitálnych kamier sa zhoršuje, čím sú staršie a veľa využívané. Ak sa toto stane, budete ju musieť častejšie nabíjať. Panasonic je veľmi známa značka, čo sa týka digitálnych kamier. Panasonic ponúka mnoho rôznych modelov v rôznych cenových kategóriách. S kamerou Panasonic zachytíte všetky mimoriadne okamihy vo vašom živote. Kamery Panasonic sú kompaktné a umožnia vám vytvoriť prirodzené a živé záznamy. Pozrite sa na náš široký sortiment vysoko kapacitných batérií pre vašu digitálnu kameru Panasonic. Náhradná batéria je ideálna pri cestovaní alebo keď nemáte možnosť nabiť váš fotoaparát medzi užívaním. Týmto spôsobom budete mať vždy po ruke extra batériu a dokážete zachytiť všetky tie špeciálne okamihy.

Nemožno nájsť, čo hľadáte? Skúste použiť hľadať

Jednoducho označte zariadenie alebo kategóriu

Recenzie

Silvester Vajdík nás ohodnotili:
(5/5)
Produkt:
Panasonic batéria (2400 mAh 4.8 V, Čierna)
Všeobecné:
Vážení,Váš prístup ku kladnému vybaveniu mojej objednávky-to nebol sen,ale skutočnosť,skutočne demokratický prístup k práci,k obchodu. Mám stále pocit,že išlo o akýsi nadštandard,som Vami nadšený a odporúčam Vás všetkým ľuďom v mojom okolí! Ešte raz ďakujem!
o produkte:
Produkt je nový,má predpísané parametre,som veľmi spokojný-Ďakujem.
Prečítajte si recenzie od iných zákazníkov
  • Bezpečne, jednoducho, rýchlo
  • 18 rokov číslo 1 v batériách a adaptéroch
  • Cez 1.000.000 zákazníkov

Otázky? Pošlite e-mail na adresu: info@BatteryUpgrade.sk

Cookies používame na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu našej návštevnosti. Taktiež zdieľame informácie o vašom používaní našich stránok, s našimi sociálnymi sieťami, reklamnými a analytickými partnermi, ktorí ich môžu kombinovať s inými informáciami, ktoré ste im poskytli, alebo ktoré zozbierali z vášho využívanie ich služieb. Ak budete naďalej používať naše webové stránky, súhlasíte s našimi súbormi cookie. Čítajte viac.