Batérie a doplnky pre viac ako 200.000 rôznych zariadení!

  • Doprava zdarma tento týždeň!
  • 15 rokov číslo 1 v batériách a adaptéroch
  • Cez 1.000.000 zákazníkov

Otázky? Pošlite e-mail na adresu: info@BatteryUpgrade.sk

E27

E27 LED lampy

Vo všeobecnosti môžete rozpoznať E27 LED svietidlo podľa ich veľkej objímky. E27 svietidlá môžu nahradiť existujúce halogénové a žhaviace žiarovky. E27 LED svietidlá ponúkajú o mnoho dlhšiu životnosť - okolo 25 000 hodín - a ponúkajú až 90% úsporu energie v porovnaní s vašimi súčasnými svietidlami. Výber BatteryUpgrade zahŕňa žiarovky tradičného tvaru ale aj LED svietidlá s dekoratívnym alebo viac vintage vzhľad.

Nemožno nájsť, čo hľadáte? Skúste použiť hľadať

Jednoducho označte zariadenie alebo kategóriu

Recenzie

Ľuboš Boško nás ohodnotili:
(5/5)
Produkt:
JVC GR-D20E batéria (3300 mAh, Šedá)
Všeobecné:
Pozabudol som že tovar dodávate až spoza mora,a že dodanie trvá dlhšie.Inak nemám voči Vám žiadne výhrady,a možem Vás len kolegom doporučíť.
o produkte:
Toto je už u vás druhá objednávka.Pred tým som si objednával bateriu do navigácie a bol som spokojný.K terajšej baterii zatial nemám žiadne výhrady,a dúfam že budem tiež spokojný.
Prečítajte si recenzie od iných zákazníkov
  • Doprava zdarma tento týždeň!
  • 15 rokov číslo 1 v batériách a adaptéroch
  • Cez 1.000.000 zákazníkov

Otázky? Pošlite e-mail na adresu: info@BatteryUpgrade.sk

Cookies používame na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu našej návštevnosti. Taktiež zdieľame informácie o vašom používaní našich stránok, s našimi sociálnymi sieťami, reklamnými a analytickými partnermi, ktorí ich môžu kombinovať s inými informáciami, ktoré ste im poskytli, alebo ktoré zozbierali z vášho využívanie ich služieb. Ak budete naďalej používať naše webové stránky, súhlasíte s našimi súbormi cookie. Čítajte viac.