Batérie a doplnky pre viac ako 200.000 rôznych zariadení!

  • Bezpečne, jednoducho, rýchlo
  • 18 rokov číslo 1 v batériách a adaptéroch
  • Cez 1.000.000 zákazníkov

Otázky? Pošlite e-mail na adresu: info@BatteryUpgrade.sk

Canon

Batéria digitálneho fotoaparátu Canon

Vybíja sa vám rýchlejšie a rýchlejšie batéria do vášho digitálneho fotoaparátu Canon? Nanešťastie, batéria vo vašom digitálnom fotoaparáte sa počas jej starnutia znehodnocuje. Ak sa tak stane, môžete si ju jednoducho vymeniť sami. Digitálne fotoaparáty Canon sú jedni z najlepších na svete. Kvalita a bezpečnosť sú pre Canon kľúčové a ich fotoaparáty sú vhodné ako aj pre amatérov, tak i pre profesionálov. Či už máte Canon bezzrkadlovku, SLR alebo kompaktný fotoaparát, ich užívateľsky prívetivé digitálne fotoaparáty vám umožnia odfotiť nádherné fotky a videá. Pozrite sa na náš široký sortiment vysoko kapacitných batérií pre váš Canon digitálny fotoaparát. Náhradná batéria je ideálna pri cestovaní alebo keď nemáte možnosť nabiť váš fotoaparát medzi užívaním. Týmto spôsobom budete mať vždy po ruke extra batériu a dokážete zachytiť všetky tie špeciálne okamihy.

Nemožno nájsť, čo hľadáte? Skúste použiť hľadať

Jednoducho označte zariadenie alebo kategóriu

Recenzie

Ing.Teofil Tencer nás ohodnotili:
(5/5)
Produkt:
Canon EOS 600D batéria (1120 mAh 7.4 V)
Všeobecné:
Vynikajúca komunikácia v slovenskom jazyku a rýchlosť dodávky .Dobré ceny a spoľahlivosť. Som spokojný a nabudúce využijem zase Vaše služby.
o produkte:
Dobré a spoľahlivé batérie. O baterke do EEPC s výdržou viac ako 8 pracovných hodín som mohol len snívať. Teraz je to skutočnosť . Ďakujem.
Prečítajte si recenzie od iných zákazníkov
  • Bezpečne, jednoducho, rýchlo
  • 18 rokov číslo 1 v batériách a adaptéroch
  • Cez 1.000.000 zákazníkov

Otázky? Pošlite e-mail na adresu: info@BatteryUpgrade.sk

Cookies používame na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu našej návštevnosti. Taktiež zdieľame informácie o vašom používaní našich stránok, s našimi sociálnymi sieťami, reklamnými a analytickými partnermi, ktorí ich môžu kombinovať s inými informáciami, ktoré ste im poskytli, alebo ktoré zozbierali z vášho využívanie ich služieb. Ak budete naďalej používať naše webové stránky, súhlasíte s našimi súbormi cookie. Čítajte viac.