Batérie a doplnky pre viac ako 200.000 rôznych zariadení!

  • Bezpečne, jednoducho, rýchlo
  • 18 rokov číslo 1 v batériách a adaptéroch
  • Cez 1.000.000 zákazníkov

Otázky? Pošlite e-mail na adresu: info@BatteryUpgrade.sk

Tlačiareň batérie & AC adaptéry / nabíjačky

Hľadáte náhradnú batériu pre vašu prenosnú tlačiareň? Či ste si kúpili tlačiareň domov alebo do kancelárie, základom je dobrá batéria. Tá vám umožní používanie vašej tlačiarne kdekoľvek, bez toho aby ste ju museli nabiť medzi používaniami. Naše batérie do tlačiarní zabezpečujú najlepší výkon pri neprekonateľných cenách. Takto môžete predĺžiť životnosť vaše tlačiarne. Skontrolujte náš široký sortiment batérií a iných dielov vhodných pre tlačiarne od značiek ako Brother, Canon, Dymo a HP dolu.

Tá vám umožní používanie vašej tlačiarne kdekoľvek, bez toho aby ste ju museli nabiť medzi používaniami. Naše batérie do tlačiarní zabezpečujú najlepší výkon pri neprekonateľných cenách. Takto môžete predĺžiť životnosť vaše tlačiarne. Skontrolujte náš široký sortiment batérií a iných dielov vhodných pre tlačiarne od značiek ako Brother, Canon, Dymo a HP dolu.

Prehľadávať všetky značky nižšie

Nemožno nájsť, čo hľadáte? Skúste použiť hľadať

Jednoducho označte zariadenie alebo kategóriu

Recenzie

PhDr. Matej Ludas nás ohodnotili:
(5/5)
Produkt:
HP Officejet H470 batéria (2300 mAh 11.1 V)
Všeobecné:
Odporúčam
o produkte:
Odporúčam
Prečítajte si recenzie od iných zákazníkov
  • Bezpečne, jednoducho, rýchlo
  • 18 rokov číslo 1 v batériách a adaptéroch
  • Cez 1.000.000 zákazníkov

Otázky? Pošlite e-mail na adresu: info@BatteryUpgrade.sk

Cookies používame na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu našej návštevnosti. Taktiež zdieľame informácie o vašom používaní našich stránok, s našimi sociálnymi sieťami, reklamnými a analytickými partnermi, ktorí ich môžu kombinovať s inými informáciami, ktoré ste im poskytli, alebo ktoré zozbierali z vášho využívanie ich služieb. Ak budete naďalej používať naše webové stránky, súhlasíte s našimi súbormi cookie. Čítajte viac.