$

Business

Pre profesionálnych užívateľov a predajcov

BatteryUpgrade.sk má veľké skúsenosti s predávaním batérií po celom svete. Môžeme vám dodať do slova akúkoľvek náhradnú batériu pre PDA, smart phone, GPS zariadenia, MP3 prehrávače, digitálne fotoaparáty, notebooky a oveľa viac.

Prajete si na zadávanie objednávok podnikateľský účet? Prosím kontaktujte obchodný helpdesk. Chcete sa pozrieť na naše produkty, kliknite sem.

Stiahnite si náš propagačný leták teraz (v angličtine) (5 MB)

Prečo náhradné batérie?

Úspora nákladov

Každý rok sa zbytočne vyhadzuje mnoho zariadení. Batérie BatteryUpgrade predlžujú životnosť vášho zariadenia o niekoľko rokov. To znamená nižšie náklady na vaše odpisy.

Produktivita

Zlý výkon batérie spôsobuje frustrácie vašich zamestnancov. Náhradné batérie tieto problémy odstraňujú, a teda prispievajú k vyššej produktivite.

Mobilita

Ak vaši zamestnanci pravidelne pracujú v teréne, batéria s väčšou kapacitou môže zdvojnásobiť dostupný pracovný čas v teréne.

Životné prostredie

Prispievate k lepšiemu životnému prostrediu, tým že nahradzujete zariadenie neskôr. Nová batérie dáva vášmu prístroju novú šancu a zároveň tým pomáhate znižovať množstvo odpadu.


Dodávame náhradné batérie pre:

Acer Airis Alcatel Apple ASUS benQ BlackBerry Canon Compaq Dell Garmin HTC IBM iPod Lenovo Kodak Orange Palm Samsung Siemens Sony TomTom Toshiba Vodafone

Cookies používame na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu našej návštevnosti. Taktiež zdieľame informácie o vašom používaní našich stránok, s našimi sociálnymi sieťami, reklamnými a analytickými partnermi, ktorí ich môžu kombinovať s inými informáciami, ktoré ste im poskytli, alebo ktoré zozbierali z vášho využívanie ich služieb. Ak budete naďalej používať naše webové stránky, súhlasíte s našimi súbormi cookie. Čítajte viac.

Súhlasím
X