Batérie a doplnky pre viac ako 200.000 rôznych zariadení!

Batérie a doplnky pre viac ako 200.000 rôznych zariadení!
 • Doprava zdarma tento týždeň!
 • Cez 850.000 zákazníkov
 • 15 rokov číslo 1 v batériách a adaptéroch

Otázky? Pošlite e-mail na adresu: info@BatteryUpgrade.sk

Doprava

V BatteryUpgrade.sk nájdete batérie, adaptéry a doplnky pre 100 000 typov zariadení a značiek. Od roku 2006 sme obslúžili viac ako 850.000 klientov po celom svete. Pracujeme podľa 5 základných princípov.

 1. Nízke ceny
 2. Vysoko kvalitné produkty
 3. Doprava celosvetovo zdarma
 4. 30 dňová záruka vrátenia peňazí
 5. Čerstvé z továrne

Čerstvo z továrne
BatteryUpgrade.sk vždy doručuje batérie čerstvé z továrne. Batérie s postupom času strácajú energiu, dokonca i keď nie sú používané. Mnoho importérov a predajcov dlho skladujú batérie v ich skladoch predtým než ich predajú. BatteryUpgrade.sk sa uisťuje, že batéria je doručená okamžite po tom ako je vyrobená pomocou spolupráce od výrobcov. Týmto spôsobom obdržíte čisto novú a vysoko kvalitnú batériu. Je možné, že váš produkt je zaslaný z iných lokalít na miesto skladu. Produkt môže byť zaslaný z Holandska alebo Hongkongu. V tomto prípade je dodanie všeobecne 1 - 2 týždne.

Doprava zdarma
BatteryUpgrade.sk ponúka dopravu zdarma na všetky produkty na stránke (mimo colných poplatkov). Pre akékoľvek otázky, kontaktuje náš help desk.

Doručenie
Batérie a doplnky sú čo najčastejšie odoslané v poštových balíkoch, ktoré sa zmestia do schránky. Týmto spôsobom nemusíte byť doma, aby ste prijali objednávku. Väčšie produkty budú zaslané v balíku. Doručovateľ vám tieto balíky predá osobne pred dverami.

Registrovaná zásielka
Ak si to želáte, balíky môžu byť zaslané registrovanou zásielkou. Prosíme vás za túto zásielku o € 3,00. S registrovanou zásielkou je možné monitorovať v akom štádiu sa nachádza odosielací proces vášho balíku. Keďže je mnoho zásielok vhodných do schránky, nie je vždy možné poskytnúť všetky informácie o odosielacom procese.

Máte nejaká otázky týkajúce sa dopravy? Prosím neváhajte nás kontaktovať.

Jednoducho označte zariadenie alebo kategóriu

Recenzie

pavol ondrejat nás ohodnotili:
(4/5)
Produkt:
Hetronic 68300900 batéria (2000 mAh)
o produkte:
O.K.
Prečítajte si recenzie od iných zákazníkov
 • Doprava zdarma tento týždeň!
 • Cez 850.000 zákazníkov
 • 15 rokov číslo 1 v batériách a adaptéroch

Otázky? Pošlite e-mail na adresu: info@BatteryUpgrade.sk

Aby naša stránka fungovala správne, používame cookies. Prečítajte si našu cookie politiku. Ak používate našu stránku, usudzujeme, že súhlasíte.