Batérie a doplnky pre viac ako 200.000 rôznych zariadení!

  • Bezpečne, jednoducho, rýchlo
  • 18 rokov číslo 1 v batériách a adaptéroch
  • Cez 1.000.000 zákazníkov

Otázky? Pošlite e-mail na adresu: info@BatteryUpgrade.sk

Záruka

30-denná záruka vrátenia peňazí

Naším cieľom v každej objednávke: spokojný zákazník. Preto okrem záruky a nášho RMA postupu voči vadám, vám ponúkneme aj 30-dennú záruku vrátenia peňazí! Ak výrobok nie je Čo ste očakávali, alebo ak ste zmenili názor, dostanete svoje peniaze späť. Požadujeme však že produkt je vrátený späť v jeho pôvodnom neporušenom balení do 30 dní od doručenia vašej zásielky.

Upozornenie: aby ste získali nárok dostať svoje peniaze späť, kontaktujte najprv helpdesk a čakajte na pokyny pred odoslaním vášho produktu späť

Záruka

Všetky naše výrobky majú 12 mesačnú záruku. Záruka je platná v prípade, že kupujúci má nainštalovaný akumulátor správne v prístroji a zaobchádza s batériou správne.

Batéria podlieha opotrebeniu. To znamená, že životnosť batérie sa znižuje, ak je používaná viac často. Naviac kvalita batérie bude s časom nižšia, aj keď ju nebudete používať. Viac o vlastnostiach batérie možno nájsť v nasledujúcom článku: Batérie.

Mnoho ďalších informácií možno nájsť na BatteryUniversity. The BatteryUniversity tipy pre nabíjanie vám pomôžu vyťažiť čo najviac z batérie!

RMA

Ak máte problém s batériou, ktorú ste u nás zakúpili, prosím kontaktuje najprv nás. Spracujeme vašu žiadosť a pokúsime sa nájsť riešenie vášho problému. Ak problém nemožno opraviť prostredníctvom našej helpdesk podpory, budeme pre vás generovať číslo RMA (Return Material Authorization ). Odporúčame vrátiť batériu v pevnej (bublinovej) obálke. Prosím, uistite sa, že číslo RMA je vidieť na vonkajšej strane obálky a je napísané na papieri vnútri obálky. Prostredníctvom vášho RMA sme schopní identifikovať batériu, hneď ako príde k nám. Ak inšpekcia dospeje k záveru, že vrátená batéria je chybná, nová batéria budé dodaná bez príplatku.
Upozornenie: nemôžeme spracovať vrátenú batériu ak ste ešte neobdržali číslo RMA.

Jednoducho označte zariadenie alebo kategóriu

Recenzie

Vladimír Špánik nás ohodnotili:
(5/5)
Produkt:
Bosch GST 14.4 V batéria (3000 mAh 14.4 V)
Všeobecné:
veľmi milo som bol prekvapený, že objednaná batéria prišla oveľa skôr, než moja prvá objednávka pred rokom. Dobrá práca :-)
Prečítajte si recenzie od iných zákazníkov
  • Bezpečne, jednoducho, rýchlo
  • 18 rokov číslo 1 v batériách a adaptéroch
  • Cez 1.000.000 zákazníkov

Otázky? Pošlite e-mail na adresu: info@BatteryUpgrade.sk

Cookies používame na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu našej návštevnosti. Taktiež zdieľame informácie o vašom používaní našich stránok, s našimi sociálnymi sieťami, reklamnými a analytickými partnermi, ktorí ich môžu kombinovať s inými informáciami, ktoré ste im poskytli, alebo ktoré zozbierali z vášho využívanie ich služieb. Ak budete naďalej používať naše webové stránky, súhlasíte s našimi súbormi cookie. Čítajte viac.