Batérie a doplnky pre viac ako 200.000 rôznych zariadení!

  • Doprava zdarma tento týždeň!
  • 15 rokov číslo 1 v batériách a adaptéroch
  • Cez 1.000.000 zákazníkov

Otázky? Pošlite e-mail na adresu: info@BatteryUpgrade.sk

Záruka

30-denná záruka vrátenia peňazí

Naším cieľom v každej objednávke: spokojný zákazník. Preto okrem záruky a nášho RMA postupu voči vadám, vám ponúkneme aj 30-dennú záruku vrátenia peňazí! Ak výrobok nie je Čo ste očakávali, alebo ak ste zmenili názor, dostanete svoje peniaze späť. Požadujeme však že produkt je vrátený späť v jeho pôvodnom neporušenom balení do 30 dní od doručenia vašej zásielky.

Upozornenie: aby ste získali nárok dostať svoje peniaze späť, kontaktujte najprv helpdesk a čakajte na pokyny pred odoslaním vášho produktu späť

Záruka

Všetky naše výrobky majú 12 mesačnú záruku. Záruka je platná v prípade, že kupujúci má nainštalovaný akumulátor správne v prístroji a zaobchádza s batériou správne.

Batéria podlieha opotrebeniu. To znamená, že životnosť batérie sa znižuje, ak je používaná viac často. Naviac kvalita batérie bude s časom nižšia, aj keď ju nebudete používať. Viac o vlastnostiach batérie možno nájsť v nasledujúcom článku: Batérie.

Mnoho ďalších informácií možno nájsť na BatteryUniversity. The BatteryUniversity tipy pre nabíjanie vám pomôžu vyťažiť čo najviac z batérie!

RMA

Ak máte problém s batériou, ktorú ste u nás zakúpili, prosím kontaktuje najprv nás. Spracujeme vašu žiadosť a pokúsime sa nájsť riešenie vášho problému. Ak problém nemožno opraviť prostredníctvom našej helpdesk podpory, budeme pre vás generovať číslo RMA (Return Material Authorization ). Odporúčame vrátiť batériu v pevnej (bublinovej) obálke. Prosím, uistite sa, že číslo RMA je vidieť na vonkajšej strane obálky a je napísané na papieri vnútri obálky. Prostredníctvom vášho RMA sme schopní identifikovať batériu, hneď ako príde k nám. Ak inšpekcia dospeje k záveru, že vrátená batéria je chybná, nová batéria budé dodaná bez príplatku.
Upozornenie: nemôžeme spracovať vrátenú batériu ak ste ešte neobdržali číslo RMA.

Jednoducho označte zariadenie alebo kategóriu

Recenzie

Peter Kučera nás ohodnotili:
(4/5)
Produkt:
BTC-HUC308SL batéria (600 mAh)
Všeobecné:
Až na dlhší čas dodania produktu,to ostatné bolo skvelé.
o produkte:
Vysoká kvalita. Vďaka.
Prečítajte si recenzie od iných zákazníkov
  • Doprava zdarma tento týždeň!
  • 15 rokov číslo 1 v batériách a adaptéroch
  • Cez 1.000.000 zákazníkov

Otázky? Pošlite e-mail na adresu: info@BatteryUpgrade.sk

Aby naša stránka fungovala správne, používame cookies. Prečítajte si našu cookie politiku. Ak používate našu stránku, usudzujeme, že súhlasíte.