Batérie a doplnky pre viac ako 200.000 rôznych zariadení!

  • Bezpečne, jednoducho, rýchlo
  • 18 rokov číslo 1 v batériách a adaptéroch
  • Cez 1.000.000 zákazníkov

Otázky? Prosím kontaktuj nás!

Asus

Batéria pre laptopy Asus

Hľadáte novú batériu do laptopov Asus? Ponúkame mnoho rôznych typov batérií pre váš laptop Asus. Je veľmi otravné, keď sa váš laptop Asus často vybíja, pretože je prázdna alebo opotrebovaná batéria. Hlavne pri cestovaní, budete potrebovať dlho trvajúcu batériu pre váš laptop. Ak áno, je tu dobrá správa: batériu si môžete jednoducho vymeniť sami. Keď si kúpite vašu novú batériu do laptopu Asus, majte na pozore napätie, kapacitu a tvar batérie. Tieto náležitosti sa musia zhodovať s pôvodnou Asus batériou. Užívateľsky prívetivé laptopy Asus sú vhodné pre každého a môžu slúžiť rôznym účelom. Existujú laptopy Asus, ktoré sú perfektné, keď musíte veľa cestovať. Tie sú viac kompaktnejšie a ľahšie ako iné laptopy. Taktiež existujú laptopy s výkonným procesorom, ktoré sú ideálne pre gamerov alebo grafických dizajnérov. Naše batérie do laptopov zaručia, že váš Asus laptop bude fungovať znovu ako nový.

Nemožno nájsť, čo hľadáte? Skúste použiť hľadať

Recenzie

Ing.Teofil Tencer nás ohodnotili:
(5/5)
Produkt:
Asus Eee PC 1000H batéria (11000 mAh 7.4 V, Čierna)
Všeobecné:
Vynikajúca komunikácia v slovenskom jazyku a rýchlosť dodávky .Dobré ceny a spoľahlivosť. Som spokojný a nabudúce využijem zase Vaše služby.
o produkte:
Dobré a spoľahlivé batérie. O baterke do EEPC s výdržou viac ako 8 pracovných hodín som mohol len snívať. Teraz je to skutočnosť . Ďakujem.
Prečítajte si recenzie od iných zákazníkov
  • Bezpečne, jednoducho, rýchlo
  • 18 rokov číslo 1 v batériách a adaptéroch
  • Cez 1.000.000 zákazníkov

Otázky? Prosím kontaktuj nás!