Batérie a doplnky pre viac ako 200.000 rôznych zariadení!

  • Bezpečne, jednoducho, rýchlo
  • 18 rokov číslo 1 v batériách a adaptéroch
  • Cez 1.000.000 zákazníkov

Otázky? Pošlite e-mail na adresu: info@BatteryUpgrade.sk

Diaľkové ovládanie batérie & AC adaptéry / nabíjačky

Hľadáte novú batériu pre váš diaľkový ovládač? Vráťte vášmu diaľkovému ovládaču jeho plnú kapacitu výmenou batérie. Pozrite sa na náš široký výber batérií a iných dielov pre diaľkové ovládače, vhodné pre značky ako AMX, Logitech, Philips a Sonos. O konkrétnych dieloch sa môžete dozvedieť viac v produktovej špecifikácií. Nemôžete v našom zozname nájsť diel, ktorý hľadáte? Kontaktujte prosím náš help desk, radi vám pomôžeme.

Pozrite sa na náš široký výber batérií a iných dielov pre diaľkové ovládače, vhodné pre značky ako AMX, Logitech, Philips a Sonos. O konkrétnych dieloch sa môžete dozvedieť viac v produktovej špecifikácií. Nemôžete v našom zozname nájsť diel, ktorý hľadáte? Kontaktujte prosím náš help desk, radi vám pomôžeme.

Prehľadávať všetky značky nižšie

Nemožno nájsť, čo hľadáte? Skúste použiť hľadať

Jednoducho označte zariadenie alebo kategóriu

Recenzie

Dariusz Pawelczyk nás ohodnotili:
(5/5)
Produkt:
Logitech Harmony One batéria (950 mAh 3.7 V)
o produkte:
Všetko je funkčné ,vrelo odporucujem.
Prečítajte si recenzie od iných zákazníkov
  • Bezpečne, jednoducho, rýchlo
  • 18 rokov číslo 1 v batériách a adaptéroch
  • Cez 1.000.000 zákazníkov

Otázky? Pošlite e-mail na adresu: info@BatteryUpgrade.sk

Cookies používame na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu našej návštevnosti. Taktiež zdieľame informácie o vašom používaní našich stránok, s našimi sociálnymi sieťami, reklamnými a analytickými partnermi, ktorí ich môžu kombinovať s inými informáciami, ktoré ste im poskytli, alebo ktoré zozbierali z vášho využívanie ich služieb. Ak budete naďalej používať naše webové stránky, súhlasíte s našimi súbormi cookie. Čítajte viac.