Batérie a doplnky pre viac ako 200.000 rôznych zariadení!

  • Doručenie zdarma pri objednávke nad € 100,00
  • 18 rokov číslo 1 v batériách a adaptéroch
  • Cez 1.000.000 zákazníkov

Otázky? Pošlite e-mail na adresu: info@BatteryUpgrade.sk

iRobot

Batéria iRobot

Ak chcete, aby sa váš iRobot vysával čo najdlhšie bez toho, aby ste ho museli nabíjať, budete potrebovať kvalitnú batériu. Batéria iRobot sa môže časom opotrebovať. Našťastie môžete predĺžiť životnosť vášho vysávača iRobot výmenou batérie. Modely iRobot sú jedny z najznámejších robotických vysávačov. Vysávače iRobot vyriešili aj ďalšie problémy, ako sú plesňové pachy. Ponúkame kvalitné batérie pre rôzne typy vysávačov iRobot.

Nemožno nájsť, čo hľadáte? Skúste použiť hľadať

Jednoducho označte zariadenie alebo kategóriu

Recenzie

Petra Zavacka nás ohodnotili:
(5/5)
Produkt:
iRobot Roomba 500 Roomba 581 batéria (5200 mAh 14.4 V)
Všeobecné:
Stranka funguje perfektne..., napr. na zaklade predchadzajuceho nakupu vam z casu na cas poslu mail, ci si nepotrebujete produkt kupit znova..., co s bateriami byva:-), zaroven je tam aj detail objednavky, cize nemusite ani znova hladat..
Prečítajte si recenzie od iných zákazníkov
  • Doručenie zdarma pri objednávke nad € 100,00
  • 18 rokov číslo 1 v batériách a adaptéroch
  • Cez 1.000.000 zákazníkov

Otázky? Pošlite e-mail na adresu: info@BatteryUpgrade.sk

Cookies používame na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu našej návštevnosti. Taktiež zdieľame informácie o vašom používaní našich stránok, s našimi sociálnymi sieťami, reklamnými a analytickými partnermi, ktorí ich môžu kombinovať s inými informáciami, ktoré ste im poskytli, alebo ktoré zozbierali z vášho využívanie ich služieb. Ak budete naďalej používať naše webové stránky, súhlasíte s našimi súbormi cookie. Čítajte viac.