Batérie a doplnky pre viac ako 200.000 rôznych zariadení!

  • Doprava zdarma tento týždeň!
  • 15 rokov číslo 1 v batériách a adaptéroch
  • Cez 1.000.000 zákazníkov

Otázky? Pošlite e-mail na adresu: info@BatteryUpgrade.sk

Dyson

Batéria Dyson

Hľadáte novú Dyson batériu pre svoj vysávač Dyson? Ak chcete váš dom celý riadne povysávať, je potrebné mať dobrú Dyson batériu. Bohužiaľ, životnosť batérie klesá so starnutím vášho vysávača Dyson, čo znamená, že ho budete musieť medzi jednotlivými použitiami nabíjať častejšie. Ak vášmu Dyson vysávaču zaobstaráte novú Dyson batériu, vylepšíte sanie a umožní mu pracovať mnoho ďalších rokov. Batériu Dyson môžete vymeniť veľmi jednoducho. Váš vysávač Dyson bude opäť fungovať ako nový a vydrží veky. Takto môžete vyčistiť veľké priestory bez problémov, rýchlo a dôkladne.

Nemožno nájsť, čo hľadáte? Skúste použiť hľadať

Jednoducho označte zariadenie alebo kategóriu

Recenzie

Michal Polónyi nás ohodnotili:
(5/5)
Produkt:
Dyson DC16 Animal batéria (1500 mAh)
Všeobecné:
Mal som dotaz, lebo to trvalo 2 týždne, avšak som písal i mail a dostal som odpoveď, že nech vydržím, že určite to príde. Som veľmi spokojný i s komunikáciou a odpoveďou s Vašej strany!!!!! Super. Som spokojný, určite budem opäť kontaktovať pri potrebe Vašich produktov. Michal Polónyi
o produkte:
V poriadku, všetko funguje.
Prečítajte si recenzie od iných zákazníkov
  • Doprava zdarma tento týždeň!
  • 15 rokov číslo 1 v batériách a adaptéroch
  • Cez 1.000.000 zákazníkov

Otázky? Pošlite e-mail na adresu: info@BatteryUpgrade.sk

Cookies používame na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu našej návštevnosti. Taktiež zdieľame informácie o vašom používaní našich stránok, s našimi sociálnymi sieťami, reklamnými a analytickými partnermi, ktorí ich môžu kombinovať s inými informáciami, ktoré ste im poskytli, alebo ktoré zozbierali z vášho využívanie ich služieb. Ak budete naďalej používať naše webové stránky, súhlasíte s našimi súbormi cookie. Čítajte viac.